HÜDAPAR GİK Üyesi Şeyhmus Tanrıkulu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma sahip çıkarak yeni bir açıklama yaptı.

Tanrıkulu: Özgür Özel, korkunun ecele faydası yok

Tanrıkulu, açıklamasında sosyal medyadan yaptığı paylaşımı alıntılayarak şunları söyledi: “ ‘Soldan, sağdan, ortadan ne kadar İslam düşmanı, aile karşıtı ahlaksız varsa iyi bilsinler ki 15 Mayıs onlar için sonun başlangıcı olacaktır’. Evet, bu sözümüm İslam düşmanı ve aile karşıtı bütün ahlaksızların tepkisini çekeceğini biliyordum. Ancak biri var ki herkesten önce üzerine alınıp, suçluluk psikolojisiyle kamuoyuna açıklamada bulundu ve sonun başlangıcı sözümü tehdit olarak lanse etti. O zaman demezler mi arkadaş yoksa sen Erdoğan’a sonun başlangıcı dediğinde tehdit mi etmiştin. Buradan sana sesleniyorum; Özgür Özel, korkunun ecele faydası yok. Maddi ve manevi değerlerimize savaş açan, sapkınlıkları destekleyen, terör sevicisi ve destekçisi kim varsa hepsi için 15 Mayıs, milletimizin feraseti ile ‘sonun başlangıcı’ olacaktır.”

‘Uykularınız kaçıyor ama haksız da sayılmazsınız’

HÜDAPAR’lı Tanrıkulu’nun CHP’yi hedef alan açıklamasında sözlerini şöyle sürdürdü: “Kasımpaşalı olmasak ta Diyarbakırlıyız. Biz de sözümüzü sakınmaz, sizin gibi çapulculara pabuç bırakmayız. Çok şükür ki elimize üniformalı veya üniformasız hiçbir masumun kanı bulaşmamıştır. Boşuna bizi oraya buraya, teröre yakıştırmaya çalışmayın. Bu konuda siz terör sevicilerin işbirlikçilerinizin konuşma hakkı yoktur.

Biz, mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, Zilan Deresinde mitralyözlerle ve süngülerle katlettiği 15 bin masum kadın çocuk ve yaşlıdan biliyoruz.

Biz mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, Dersim’de zehirli gazlarla, bombalarla katlettiğiniz on binden fazla kadın ve çocuktan tanıyoruz.

Biz mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, ahıra çevirdiği camilerden, şapka takmadığı için katlettiği âlimlerden, 18 sene zulmen Türkçe okuttuğu Ezan-ı Muhammedî’den biliyoruz.

Biz mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, kontrol ettiğiniz vesayet odakları eliyle üniversite kapılarında ağlattığınız başörtülü öğrencilerden, katsayı zulmüyle geleceğini çaldığınız imam hatipli çocuklardan, eşinin başı örtülüdür diye ihraç ettiğiniz, sürgüne gönderdiğiniz memurlardan tanıyoruz.

Biz mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, halka verdiği sözleri unutan ve siyaseti kendi çıkarına alet eden yöneticilerinizden tanıyoruz.

Biz mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, Kürtlere karşı başlattığınız ret, inkâr, asimilasyon ve kafatasçı politikalarınızdan tanıyoruz.

Biz, mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, 60 bin insanın katili olan örgütle sırf iktidar olabilmek için kol kola girmesinden, savcı katili eylemcileri öven üyelerinizden biliyoruz.

Biz, mensubu olduğunuz CHP zihniyetini, Genel Başkanınızın para kaynağı olarak açıkladığı uyuşturucu baronlarıyla yaptığı iş birliğinden tanıyoruz.

Boşuna çırpınmayın, Medeniyet değerlerimizle ve kültürümüzle barışık olan HÜDAPAR, tüm planlarınızı boşa çıkaracaktır. HÜDA PAR’ın meclise girecek olması sizi ve savaş baronu ortaklarınızı çok tedirgin ediyor, farkındayız. Uykularınız kaçıyor ama haksız da sayılmazsınız. Çünkü hakikatin gür sedası ile inşallah yakında sizi rahatsız etmeye geleceğiz.

Her zaman olduğu gibi sandık size ‘’sonun başlangıcı’’ için şakırdıyor.”