Güneş gözlüğü marka olan  orta  yaşlı kadın: Teyze hanım, çıkman yasak değil mi ya?

...

Çok entelektüel keçisakallı genç: Bu dinazorlar hayret bir şey ya, ısrarla pandemi kurallarına uymuyorlar!

...

İnternetten pahalı bir siteden aldığı' beyaz spor ayakkabılarını giymiş güzel kız: teyze neden bindin ki otobüse ya, herkesi tehlikeye atıyorsunuz ama!!!

...

Lacivert takım elbiseli adam: Kaptan durdur otobüsü kardeşim, bu nineyi indirir misin otobüsten, hepimizin hayatını riske atıyor?!

...

Kaptan uğultular üzerine' otobüsü durdurur ve yaşlı kadına: Hadi teyze hadi in, uğraşamam icabında, hepimizin hayatını tehlikeye atıyorsun, hadi hadi!

...

Yaşlı kadın: yapma bey evladım, sabahtan çıktım evden, üç apartmanın merdivenlerini yıkadım. Bakmam gereken üç yetimim var? Lütfen bey evladım, hem bak maskem var, hasta da değilim şükür...

...

Kaptan: Hadi teyze in, millet söyleniyor, arkadan da korna çalıyorlar, işimiz gücümüz var. Bak şimdi' trafikçileri aratma' bana!

...

Yaşlı kadın üzerinde sanki kendisi gibi yaşlanmış haki yeşili kaşe kabanı, ayağında lastik ayakkabılarıyla, ellerinde BİM, A101 poşetleriyle kambur kambur otobüsten indi. Otobüsün otomatik kapıları yüzüne' kapandı.

...

Güneş gözlüğü marka olan orta yaşlı kadın telefonundan boncuk oyununu oynamaya devam etti.

...

Çok entelektüel keçisakallı genç kablosuz kulaklığından Rock müziği dinleyip, ayakları ile ritim tutmaya başladı.

...

İnternetten çok pahalı bir siteden aldığı beyaz spor ayakkabılarını giymiş güzel kız; instegramda yaz dizilerinin aranan – libidosu yüksek, İtalyan kadınlarının sevgilisi-' oyuncunun fotoğraflarını beğenmeye başladı.

...

Lacivert takım elbiseli adam, çantasından Cioran’ın Çürümenin Kitabını çıkartıp okumaya başladı.

...

Otobüs şoförü bacak arasında inceden inceye hissettiği sıcaklıkla dikiz aynasından internette pahalı bir siteden aldığı beyaz spor ayakkabılarını giymiş' olan güzel' kızı kesip kesip direksiyon sallamaya devam ediyordu.