TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Amedspor'da kulüp başkanı Elaldı, Karkas Medya'nın canlı yayın programında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Amedspor Başkanı Aziz Elaldı, taraftarların maçlara katılımına ilişkin, kadın taraftarlara yönelik özel ve ücretsiz bir tribün ayarlayacaklarını belirtirken, “Yakın zamanda 5 bin forma yapıp çocuklara ulaştıracağız. Çünkü o çocuklar annesinin ve babasının elinden tutup zorla maça getirmeye çalışıyor” ifadelerini kullandı.

‘Menemenspor maçında 1300 kişiye yer ayrıldı’

Amedspor İskenderunspor karşısında 3-1 önde Amedspor İskenderunspor karşısında 3-1 önde

Deplasmanda oynadıkları Menemenspor ve Iğdırspor maçlarına taraftarlarının alındığını işaret eden Elaldı, şunları dile getirdi: “Amedspor taraftarına Menemenspor maçında 1300 kişiye yer ayrıldı. Binlerce taraftarımız dışarıda kaldı. Çatıdan maçı izlediler, yenilmemize rağmen olay olmadı.  Amedspor'un deplasmanda taraftar yasağı uzun sürmeyecek gibi. Taraftar yasağı artık yaşamayacağımızı düşünüyoruz. Biz çok farklı bir kulübüz. Kadın seyircimiz maçlara geliyor. Denizlispor maçında taraftar yasağının olacağını düşünmüyorum.”

Editör: Ali Abbas Yılmaz