Amedspor Kulübü Başkanı Aziz Elaldı, İskenderunspor maçı sonrası teşekkür mesajı yayınladı. Elaldı, teşekkür mesajında “Sizin misafirperverliğiniz ve desteğiniz sayesinde, sporun birleştirici gücünü ve iki deprem kentinin kardeşliğini tüm dünyaya gösterebilme fırsatı bulduk” diye belirtti.

‘İskenderun halkıyla acılarımız bir, dostluğumuz baki’

Amedspor Başkanı Aziz Elaldı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Teşekkürler İskenderun, Teşekkürler Hakan Bolat!

İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat'a, İskenderunspor Yönetim Kurulu'na ve değerli İskenderunspor taraftarlarına misafirperverliklerinden dolayı en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizin misafirperverliğiniz ve desteğiniz sayesinde, sporun birleştirici gücünü ve iki deprem kentinin kardeşliğini tüm dünyaya gösterebilme fırsatı bulduk. İskenderunspor'la, İskenderun halkıyla acılarımız bir, dostluğumuz baki.

PFDK’dan Amedspor’a para cezası PFDK’dan Amedspor’a para cezası

Depremin çocuklarını, medeniyetler şehri Amed'te tekrar misafir edebilmeyi umut ediyor ve bir kez daha İskenderunspor camiasına teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

Editör: Ali Abbas Yılmaz