SUR AJANS- TFF 2. Lig Kırmızı grupta şampiyonluk mücadelesi veren Diyarbakır temsilcisi Amedspor, Etimesgut maçına hazırlanırken, maça 2 gün kala Etimesgut Belediyespor Başkanının TFF Başkanı'na yaptığı ziyaret tepkilere konu oldu.

Etimesgut Belediyespor Kulübü Başkanı Mesut Şahingöz, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi’yi ziyaret etti.

Amedspor sahipsiz değildir!’

Amedspor Başkanı Aziz Elaldı, TFF ziyaretine ilişkin, Başkan Büyükekşi ile telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini belirterek şu ifadeleri kullandı: “Bugün Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ile uzun soluklu bir telefon görüşmesi gerçekleştirdim. Konuşmada, son haftalarda kamuoyunda konuşulan olumsuzlukları, rahatsızlıklarımızı ve camiamızda oluşan kaygıları dile getirdik.

Sayın Büyükekşi, her konuda gerekli hassasiyeti göstereceklerini ifade etti. Kendisiyle hafta içinde görüşüp istişarelerde bulunacağız.

Bunun dışında mevcut süreç ve yaşananlarla ilgili konular, gerekli mevki ve mercilere bizzat tarafımdan iletilmiştir.

Amedspor sahipsiz değildir!”

‘Adil rekabet istiyoruz!’

Amedspor barikat grubu da yaptığı açıklama ile ziyarete tepki gösterdi.

Açıklamada, “Amedspor'umuzun iki gün sonra oynayacağı Etimesgut Belediyespor TFF'yi ziyaret etti. Bu görüşmelerin özellikle Amedspor maçı öncesi olması ve sonrasında Amedspor aleyhinde usulsüzlüklerin yapılması artık tahammül sınırlarımızı zorlamıştır.

Amedspor’dan taraftarlara 7 yaş üstü çocuklar için bilet alma çağrısı Amedspor’dan taraftarlara 7 yaş üstü çocuklar için bilet alma çağrısı

Adil rekabet istiyoruz!” İfadelerine yer verildi.

Editör: Haber Merkezi