TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta şampiyonluk 77 puanla şampiyonluk mücadelesi veren Amedspor, ligin 37’nci haftasında 47 puanla 9’uncu sırada bulunan Somaspor’a bugün konuk olacak.

Aralarında çocukların da olduğu çok sayıda kişi gözaltında Aralarında çocukların da olduğu çok sayıda kişi gözaltında

TFF’nin YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak karşılaşma saat 15.00’da başlayacak. 14 Nisan’daki Kastamonuspor maçında Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin iki ayrı noktasında taraftarlar için dev LED ekranlar kurulmuş ve maç sonrası taraftarlar galibiyeti kitlesel şampiyonluk provasına çevirmişti.

Şampiyonluk heyecanında Iğdırspor’a takılan Amedspor bugün Somaspor’a karşı bu heyecanını tazelemek istiyor. Diyarbakır’da bulunan taraftarlar ise önceki haftalarda olduğu gibi maçı kurulacak dev LED ekranlardan izlemek plan yaptı.

Maçın yine dev LED ekranlardan izleneceğine yönelik duyurularla karşılaşmayan taraftarın kafasında soru işaretleri takıldı.

Taraftarların kafalarındaki soru işaretlerine dair görüştüğümüz Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Somaspor ile Amedspor maçı için dev LED ekranlarının kurulmayacağı bilgisini paylaştı.

Editör: Haber Merkezi