Amedspor Teknik direktörü Mesut Bakkal, kulübün sosyal medya hesabından yazılı açıklama yaptı. Bakkal, “Sarıyer maçı, kendi seyircimizin önünde kazanmamız gereken önemli bir mücadele. Taraftarlarımızın 90 dakika boyunca takımımıza vereceği destek hayati öneme sahip” diye belirtti.

Bakkal Mesut

‘Takımımızın ihtiyacı olan coşku ve moralin tribünlerden gelmesini umuyoruz’

Amedspor Teknik direktörü Mesut Bakkal, kulübün sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Amedspor Başkanı Elaldı’dan İskenderunspor’a teşekkür Amedspor Başkanı Elaldı’dan İskenderunspor’a teşekkür

“Takımımız kamp döneminde son derece başarılı ve verimli bir süreç geçirdi. Ancak Denizlispor maçında beklenmedik bir sonuçla karşılaştık.

Bu olumsuz sonuca takılmadan, şu anda önümüzdeki Sarıyer maçına odaklanmaktayız. Yeni transferlerimizin, takımımıza ve oyun sistemimize adapte olmaları için yoğun çaba sarf ediyoruz. Ayrıca, Berk İsmail Ünsal’ın gribal enfeksiyonu bulunmakta ve sağlık ekibimiz büyük bir özveriyle onu maça yetiştirmeye çalışıyor.

Sarıyer maçı, kendi seyircimizin önünde kazanmamız gereken önemli bir mücadele. Taraftarlarımızın 90 dakika boyunca takımımıza vereceği destek hayati öneme sahiptir.

Bu yüzden tüm taraftarlarımızı stadyuma bekliyoruz. Takımımızın ihtiyacı olan coşku ve moralin tribünlerden gelmesini umuyoruz. Birlikte güçlü bir atmosfer yaratıp takımımızı zafer için hep birlikte motive edelim!”

Editör: Ali Abbas Yılmaz