Amedspor’un yeni Teknik Direktörü Mesut Bakkal kulüple anlaşmasının ardından yazılı bir açıklama yaptı.

‘Amedspor'u hak ettiği zirveye taşıyacağız’

Amedspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Bu büyük camianın teknik direktörü olarak göreve başlamaktan dolayı büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Yeni görevimizde başkanımız, yöneticilerimiz, teknik ekibimiz ve en önemlisi siz değerli taraftarlarımızla birlikte olmanın heyecanını yaşıyorum. Amedspor'a olan inancımızı ve sevgimizi en iyi şekilde sahaya yansıtarak, sezonu birlikte zirvede tamamlayacağımıza yürekten inanıyorum.

Camiamızın büyüklüğünün ve taraftarlarımızın tutkusunun farkındayız. Bu sevgi ve beklenti bizim için çok değerli. Hep birlikte, güçlü bir ekip oluşturarak şampiyon olacağımıza inancımız tam.

Takımımızı daha da güçlendirmek adına transfer çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Camiamıza en uygun oyuncuları seçmek ve Amedspor geleneğini en iyi şekilde temsil etmek için çaba harcıyoruz.

Bu yolculukta her birimizin desteği büyük bir öneme sahip. Birlik ve beraberlik içinde, sevgiyle, saygıyla, Amedspor'a yakışan başarıları birlikte elde edeceğimize olan inancımız tam.

UEFA'dan 'Bozkurt' işaretine ceza UEFA'dan 'Bozkurt' işaretine ceza

Bu yolda bize düşen görevleri layıkıyla yerine getirecek ve Amedspor'u hak ettiği zirveye taşıyacağız.”

Editör: Ali Abbas Yılmaz