SUR AJANS- Diyar Galeria Platformu, üyelerle toplantılarını sürdürüyor. Son toplantıda üyelere vekâlet edecek 5 kişilik ekip belirlenirken, söz konusu üyeler müteahhitle yapılacak sözleşmede yetkili tayin edildi.

Diyar Galeria Sakinleri Uyeler Toplanti 2024

Maraş depremlerinde bir bölümü yıkılan ve sonrasında ağır hasarlı olduğu için diğer blokları da kontrollü bir şekilde yıkılan Diyar Galeria sakinleri kurdukları Galeria Platformu ile üyeleriyle düzenli olarak buluşarak, yapılan girişimlerin sonuçlarını değerlendirdi.

Diyarbakır iş dünyasından Sur’daki saldırıya kınama Diyarbakır iş dünyasından Sur’daki saldırıya kınama

Galeri Platformu Toplantisi Mayis 19

Galeria Platformu son toplantısında, yeniden inşa sürecine ilişkin gelişmeleri değerlendirdi. Toplantının sonuçlarına ilişkin yapılan paylaşımda şunlar belirtildi: “Tezgel ile yapılan toplantı sonucu sunulan proje üyeler tarafından onaylandı, ileriki günlerde sözleşme için detaylar görüşülecek. Yapılan toplantıda 5 kişilik bir ekip kuruldu. Üyelere vekâleten 1-Ender Budak, Nihat Yıldırım, Gürbüz Çakıran, Osman Başkan ve Davut Bey belirlendi.  Bu üyeler müteahhitle yapılacak sözleşmede yetkili tayin edildi. Sözleşme netleşmeden tekrardan tüm sakinler bilgilendirilecektir ve toplantı yapılacaktır.”

Toplanti Diyar Galeria 2024

Editör: Haber Merkezi