SUR AJANS- Amedspor ünlü Teknik Direktör Ersun Yanal ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

UEFA'dan 'Bozkurt' işaretine ceza UEFA'dan 'Bozkurt' işaretine ceza

Diyarbakır’da Amedspor Şehmus Özer Tesisleri'nde gerçekleşen imza törenine, Kulüp Başkanı Aziz Elaldı ve Yönetim Kurulu Üyesi Şefik Türk hazır katıldı.

Amedspor Ersun Yanal Imza

‘Ersun Yanal ile yaşam ideolojimizin uyuşması etkili oldu’

İmza töreni öncesinde açıklamalarda bulunan Amedspor Başkanı Aziz Elaldı, "Sevgili Amedspor taraftarı hepiniz hoş geldiniz. Amedspor olarak çok önemli günlerden geçiyoruz. Heyecanımız enerjimiz devam etmekte. Ersun hoca ile temasa geçtik. Ersun hocanın yakın ilgilisi ile görüşmelere başladık ve neticesinde sözleşme imzalıyoruz. Ersun Yanal ile yaşam ideolojimizin uyuşması etkili oldu. Ersun hoca ülkemizde futbolda devrim yaratmıştır. Bizim için başarı mutlaka önemlidir ama en önemlisi başarıyı sürdürmektedir. Biz taraftardan zaman istiyoruz. Bu zamanı biz en iyi şekilde değerlendireceğiz. Siz sabır göstereceksiniz. Bizlerde sizlere layık olmaya çalışacağız" ifadelerini kullandı.

‘Futbolun içinde kalmalıyız’

Amedspor Teknik Direktör Ersun Yanal da "Futbol hepimizi birleştiren bir öğe. Bugün bizi bir araya getiren en önemli araç futbol. Futbol ortak tutkumuz ise futbol çizgileri içinde kalarak rakibe üstünlük sağlayacağız. Türkiye'mizin çok önemli bir parçasının Super Lig'de olması gerekir. Hepimizde büyük bir heyecan var. Hepimize önemli bir görev düşüyor. Futbolun içinde kalmalıyız. Şu andan itibaren Amedspor'un üst lige çıkması için mücadele edeceğiz" dedi.

Amedspor Teknik Imza Tesis

İmza töreni sonrası taraftarlarla kucaklaşan Teknik Direktör Ersin Yanal daha sonra kulübün tesislerini gezdi.

Editör: Haber Merkezi