Adalet Bakanlığı’nın kapısı ‘Adalet’ talebine kapalı Adalet Bakanlığı’nın kapısı ‘Adalet’ talebine kapalı

SUR AJANS- Edirne cezaevinde tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş, Selçuk Mızraklı ve Bekir Kaya’yı ziyaret eden Van Büyükşehir Belediyesi eşbaşkanı Abdullah Zeydan, “Çok moralli, dirençli ve sağlıklıydılar. Tüm halkımıza içten selam ve saygılarını ilettiler” dedi.

‘Çok moralli, dirençli ve sağlıklıydılar’

Selahattin Demirtaş, Selçuk Mızraklı ve Bekir Kaya’yı Edirne cezaevinde ziyaret eden Zeydan ziyarete ilişkin sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Önceki dönem Eş genel başkanımız Sn @hdpdemirtas Büyükşehir belediye eş başkanlarımız Sn @SelcukMizrakli ve Sn @BekirKayaVan’yı Edirne ve Silivri C.evlerinde ziyaret ettim. Çok moralli, dirençli ve sağlıklıydılar. Tüm halkımıza içten selam ve saygılarını ilettiler.

İradelerine güçlü bir şekilde sahip çıkan halkımızı, dayanışma gösteren herkesi, belediye eş başkan ve meclis üyelerini kutladıklarını, halkın bu büyük fedakarlıkları karşısında belediyelerin halka layık hizmetler üretmeleri gerektiğini ve tüm seçilmiş arkadaşların büyük bir özveriyle iyi hizmetler üreteceklerine inandıklarını dile getirdiler.”

Editör: Haber Merkezi