Dİyarbakır Haberleri

Dİyarbakır haberleri ve güncel Dİyarbakır gelişmeleri, Dİyarbakır ile ilgili tüm video, Dİyarbakır fotoğrafları ve Dİyarbakır haberleri Sur Ajans - Son dakika ve güncel haberler sitemizde


Gündem

Bismil’de, iki aile arasında çıkan ve 9 kişinin öldüğü silahlı kavganın zanlılarından Behçet Taş, 10 ay sonra Batman'da yakalandı.

Gündem

Diyarbakır'ın tarihi Sur ilçesinde bayram tatilinde mahşeri bir kalabalık oluştu. Sur'da adeta iğne atsanız yere düşmüyor.

Gündem

Diyarbakır’da Kayıp yakınları eylemi 792’nci haftasındaki eylemde, 4 Nisan 1995 yılında gözaltında kaybettirilen Ali İhsan Dağlı’nın akıbeti soruldu.

Gündem

Türkiye'nin en zeki şehirlerini sıralayan listeye göre, illerin IQ dereceleri ortaya çıkarken, Diyarbakır listede kaçıncı sırada yer aldı?

Gündem

Diyarbakır’ın Dicle ilçesi eşbaşkanı Hacı Akengin mazbatasını aldı.

Gündem

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, Ramazan Bayramı dolayısıyla 1991 yılında öldürülen HEP Diyarbakır İl Başkanı Vedat...

Gündem

Diyarbakır’da Kumurcak kırsal mahallesi ile İslamköy’e bağlı Yakutlar mezrasındaki elektrik arızası günlerdir onarılmıyor.

Gündem

DEM Parti’nin kazandığı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin sitesi bakıma alındı.

Gündem

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Serra Bucak ve Hatun Doğan, Ramazan Bayramı süresince trafik ve hijyen koşulları konusunda gerekli tüm tedbirlerin...

Ekonomi

Diyarbakır kadayıfında fiyatlar yükseldikçe yükseliyor. Kilosu 500 TL’yi aşan kadayıfa yurttaşlar artık uzaktan bakıyor.

Gündem

DEM Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediye eşbaşkanları mazbatalarını aldıktan sonra Dağkapı Meydanı’na geldi. Dağkapı Meydanı’nda eşbaşkanları kitle sevgi...

Gündem

DEM Parti Diyarbakır Büyükşehir eşbaşkanı Serra Bucak mazbatasını aldı. Bucak’a Eş Başkan Doğan Hatun da eşlik etti.