Yağış Haberleri

yağış haberleri ve güncel yağış gelişmeleri, yağış ile ilgili tüm video, yağış fotoğrafları ve yağış haberleri Sur Ajans - Son dakika ve güncel haberler sitemizde


Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 29 il için sağanak yağış ve fırtına uyarısı yaptı.

Gündem

Diyarbakır'ın doğu ve kuzey kesimleri için meteoroloji yarın öğle saatlerinden itibaren kuvvetli sağanak yağış uyarısı yaptı.

Gündem
Yerel

Meteoroloji'nin kuvvetli yağış uyarısının ardından Elazığ’da etkili olan sağanak yağış, cadde ve sokakları göle çevirdi.

Yerel

Antep'te gece saatlerinde etkili olan sağanak nedeniyle bir apartmanın istinat duvarı çöktü. Çöken duvarın altında kalan 3 araçta büyük çapta...

Gündem

Antep'te etkili olan sağanak hayatı felç etti. Aralıksız devam eden yoğun yağış nedeniyle cadde ve sokaklar göle dönerken pek çok...

Gündem

Meteorolojinin Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından Diyarbakır’da sabah saatlerinde yağan sağanak yağmur dinmek bilmiyor.

Gündem

Fırtına ve aşırı yağışlar nedeniyle Diyarbakır ve Batman’da 2 kişi yaşamını yitirirken, Ereğli'de batan geminin 12 mürettebatından ise haber alınamıyor.

Gündem

Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü bölge tahmin ve erken uyarı merkezi bölge genelinde beklenen kuvvetli yağışlar konusunda uyardı.