DEM Parti Eş Genel Başkanı Tülay Hatimoğulları, Mardin Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Ahmet Türk ve milletvekilleriyle birlikte Kızıltepe Belediyesi’ne bayram ziyaretinde bulundu.

Bayramlaşma ziyaretinde konuşan Hatimoğulları, şu açıklamalarda bulundu:

“Belediyeler devasa borç batağına sürüklenmiş durumda. İller Bankasından gelen para neredeyse personel giderine yetemeyecek seviyede ama yine de bizler şikayet etmeyeceğiz. Biz bütün olanaklarımızı seferber edeceğiz.

Bu dönem özellikle belediyeler devasa borç batağına sürüklenmiş durumda. İller Bankasından gelen para neredeyse personel giderine yetemeyecek seviyede ama yine de bizler şikayet etmeyeceğiz. Biz bütün olanaklarımızı seferber edeceğiz. Halkımızla dayanışma içerisinde olacağız. Yeni kaynaklar yaratarak daha açılımcı bir politik yaklaşım içerisinde çalışmalarımızı kendimizi zorlayarak yapacağız. Halkımıza hizmet ve layık olmak boynumuzun borcudur. Halkımızla iç içe olmak boynumuzun borcudur."

Suriye CHP Genel Başkanı Özel’in ziyaret teklifini kabul etti Suriye CHP Genel Başkanı Özel’in ziyaret teklifini kabul etti
Editör: Haber Merkezi