Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), hava durumuyla ilgili son tahminlerini açıkladı. Buna göre, Güney Ege ile Bartın, Zonguldak, Bolu, Düzce, Antalya çevreleri, Isparta'nın güney kesimleri, Burdur'un güney ve doğusu ile Adana'nın doğusu ve Osmaniye'nin batı kesimlerinin yer yer gök gürültülü ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Muğla çevresinde yer yer kuvvetli yağış, Bölgede ve İç Anadolu bölgelerinde ise sabah ve gece saatlerinde sis bekleniyor. Sıcaklıkların batı kesimlerde 3 ila 6 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı ve yurt genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor. Yağışların Muğla çevresinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, hortum oluşma riski ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması uyarısı yapıldı.

25 Kasım’da şiddete maruz kalan kadınlar suç duyurusunda bulunacak 25 Kasım’da şiddete maruz kalan kadınlar suç duyurusunda bulunacak