Yerel seçimlerde elde ettikleri zaferin ardından İl Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını dün alıp göreve başlayan DEM Partili Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Serra Bucak ve Hatun Doğan, Ramazan Bayramını dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Eşbaşkanlar Bucak ve Doğan, bayramı süresince trafik ve hijyen koşullarının sağlanması için gerekli tüm tedbirlerin alındığını açıkladı.

Yine bayram boyunca belediyeye ait toplu taşıma araçlarımız ücretsiz bir şekilde hizmet sunacağını duyuran eşbaşkanlar, kent halkına mutlu ve güvenli bir bayram dileğinde bulundu.

Bucak ve Doğan’ın mesajları şöyle:

Sağlık emekçilerinin eylemi 12’nci haftada: İsrafın kaynağı değiliz Sağlık emekçilerinin eylemi 12’nci haftada: İsrafın kaynağı değiliz

“Büyükşehir Belediyemiz tarafından Ramazan Bayramı süresince trafik ve hijyen koşullarının sağlanması için gerekli tüm tedbirler alınmış durumda. Halkımız rahat ve huzurlu bir şekilde mezarlıkları ve ibadethaneleri ziyaret edebilir. Bu süre içerisinde toplu taşıma araçlarımız ücretsiz bir şekilde hizmet sunacaktır.

Olası aksaklıklar, eksiklikler, istek ve talepler için Alo 153 Çağrı Merkezimiz 7/24 saat hizmetinizde olacaktır.

Mutlu ve güvenli bir bayram diliyoruz.”

Editör: Haber Merkezi