Kayyım Haberleri

Kayyım haberleri ve güncel Kayyım gelişmeleri, Kayyım ile ilgili tüm video, Kayyım fotoğrafları ve Kayyım haberleri Sur Ajans - Son dakika ve güncel haberler sitemizde


Gündem

DEM Partili Hakkari Belediye meclis üyeleri, gündem maddelerini belirlemek ve toplantı almak için gittiği hizmet binasına girişleri polis tarafından engellendi.

Gündem

Hakkari’de süren “iradeye saygı nöbeti” Van’dan gelen 3’üncü grupla devam etti. Nöbette, “Belediyeler bizimdir gaspa izin vermeyeceğiz” mesajı verildi.

Gündem

İstanbul'da irade gaspına karşı yapılacak mitingde olacaklarını belirten yurttaşlar, "Sesimizi yükseltmeliyiz. Kitlesel geçmesi sömürgeci zihniyetine verilecek bir mesaj olacak" dedi.

Gündem

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti), kayyım gaspına karşı yeni eylem planı çıkardı.

Gündem

Diyarbakır’da şu an tek gündem yangın. Diyarbakır ile Mardin arasındaki bölgede çıkan yangın kenti yasa boğdu.

Gündem

Hazine ve Maliye Bakanlığı, mayıs ayında merkezi yönetim bütçesinde 219,4 milyar lira artış yaşandığını açıkladı. Bu artış, bütçe kısmaları ile...

Gündem

İstanbul Emek, Barış ve Demokrasi Güçleri, Hakkari Belediyesi’ne kayyım atanmasına karşı miting düzenleyecek.

Gündem

115 yazar, edebiyatçı ve sanatçı, “Hakkâri’de çiğnenen, bütün yurttaşların seçme ve seçilme hakkıdır” denilen metne imza attı.

Gündem

Kurban bayramı dolayısıyla CHP ve Gelecek Partisi, DEM Parti'yi ziyaret etti. Ziyaretlerin ortak gündemi ise kayyım politikası oldu.

Gündem

İstanbul'da, Hakkari halkının irade gaspına karşı sürdürülen nöbeti kadınlar devralacak.

Gündem

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi kayyımının Peyas Mahallesi için hazırladığı ikinci "kentsel dönüşüm" planı da mahkeme tarafından yönetmeliğe aykırı bulundu.

Gündem

Hakkari’de irade gaspına karşı düzenlenen mitingde konuşan siyasi parti temsilcileri, “Kayyım politikası halkların mücadelesi önünde kaybetmeye mahkumdur” mesajı verdi.