TGS Akademi, yerel eğitimlerde yeni dönemi Diyarbakır ile açtı. Diyarbakır ve bölgede illerinden gazetecilerin katıldığı eğitim programında dijital medyada içerik formatları, kitle ve erişim, sosyal medya, gelir modelleri, SEO gibi konuşuldu.

Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) Akademi, TGS Diyarbakır Temsilciliği’nde yerel eğitimlerin yeni döneminin startını verdi.

Diyarbakır Mimarlar Odası’nın yeni eşbaşkanları belli oldu Diyarbakır Mimarlar Odası’nın yeni eşbaşkanları belli oldu

Gelişen teknolojik süreçte anlam ve kapsamı daha çok merak edilen ve yeni medyada gözlerin çevrildiği ‘dijitalleşme’nin temel dinamikleri TGS Akademi’nin eğitim programıyla Diyarbakır’a taşındı.

TGS Diyarbakır Temsilciliği’nde Düzenlenen programda dijital medyada içerik formatları, kitle ve erişim, sosyal medya, gelir modelleri, SEO gibi konular eğitim masasına yatırıldı.

Eğitim programına dair açıklamada bulunan TGS Diyarbakır Temsilcisi Mahmut Oral, “Eğitimlerimiz belli periyotlarla TGS Diyarbakır Temsilciliği’nde sürecek. Yeni yerimizde daha geniş olanaklarla meslektaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Diyarbakır Temsilcilik binamız bütün meslektaşlarımıza açıktır. Arkadaşlarımız burada gelip hem çalışabilir hem de temsilcilikteki olanaklarımızdan yararlanabilir” dedi.

Editör: Arif Bulut