Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün haftalık grup toplantısında yaptığı konuşmasından bazı ifadeleri saat 16:15’te bu kez de x hesabından yazılı olarak paylaştı.

Erdoğan’ın paylaşımında kullandığı ifadeler şöyle:

Meclise gönderilen 733 fezlekeden 512'si HEDEP milletvekillerinin Meclise gönderilen 733 fezlekeden 512'si HEDEP milletvekillerinin

Sınırlarımız boyunca kurulmaya çalışılan terör koridorunu yeni harekâtlarla parçalamaya da ülkemize ve inancımıza karşı yürütülen kirli kampanyalara karşı tavır koymaya da devam edeceğiz.                                                                                             

Ne içerideki bedhahların desteği ne de sırtlarını dayadıkları emperyalist güçlerin himayesi bölücü terör örgütünü yok olmaktan kurtaramayacaktır.

“Bir gece ansızın gelebiliriz.” diye ifade ettiğimiz operasyonlarla terör örgütleri üzerinden kurulmak istenen projeleri çökertecek, teröristlerin başını ezeceğiz.

Sırf Türkiye’ye rahatsızlık verdiği, inancımıza husumet beslediği için kendi topraklarında faaliyet gösteren terör örgütü mensuplarını ve destekçilerini koruyup kollayanların bir gün hakikati göreceklerini umuyoruz.

Korkarız ki koyunlarında besledikleri yılanın kendilerini soktuğu o gün geldiğinde her şey için çok geç olacak.

Her ne kadar onlar, devlet olmanın ve uluslararası hukukun şartlarına uymuyor olsalar da biz kendi vakarımızın gereğini yerine getirmekten asla vazgeçmeyeceğiz.”